Hub Noord-Brabant

uitreiking lintjes Gemeentehuis Oss Kookmaatjes

Terug naar het overzicht Geplaatst op: 21 november 2016

Zoals jullie weten hebben enkele leerlingen van onze school afgelopen vrijdag een lintje ontvangen.Jessie en Franka hebben deze leerlingen mee naar het gemeentehuis gelokt met als reden dat ze prikkers moesten maken voor de burgemeester. Ze waren dan ook erg verrast toen ze in het gemeentehuis hun ouders en andere familieleden zagen. Al snel snapten ze wel dat zij daar ook waren voor een lintje , zoals ze bij veel andere kinderen zagen gebeuren, maar ze wisten niet waarom. Een week geleden zijn Jessie en Franka en anderen van de organisatie Kookmaatjes , naar de Jumbo geweest voor boodschappen voor dit project. Deze middag is er een filmploeg geweest om dit te filmen en dit filmpje werd nu getoond. Al snel kregen onze leerlingen in de gaten dat het om Kookmaatjes gaat.

2016 Lintjes Gemeentehuis