Hub Noord-Brabant
 

2017 kerstmarkt

Terug naar het overzicht Geplaatst op: 21 december 2017

Kerstmarkt HUB Oss 2017 

Dinsdag 19 december vond de jaarlijkse kerstmarkt van onze school weer plaats.
Onze leerlingen hebben de afgelopen weken hard gewerkt om mooie spullen voor deze markt te maken. Het VSO plein was voor deze avond omgetoverd tot een sfeervolle markt met diverse kramen. Zo was er een kraam met kerststukjes, een sieradenkraam, een kraam met heerlijke lekkernijen zoals worstenbroodjes, cake, erwtensoep en warme chocomel. Daarnaast was er een kraam waar gedobbeld kon worden voor een leuke prijs en er waren natuurlijk de kramen met spullen die in de verschillende klassen gemaakt zijn.
Om het geheel een feestelijke kerstsfeer te geven, was er dit jaar een heus ‘herderskoor’ dat verschillende kerstliederen ten gehore bracht.
Ook dit jaar is de kerstmarkt weer druk bezocht en hebben we een opbrengst van maar liefst € 898.00! opgehaald.
Wij schenken dit mooie bedrag aan Serious Request, waar het geld dit jaar ingezet wordt om verscheurde families weer bij elkaar te brengen. Een goed doel waar wij met z’n allen een mooie bijdrage aan hebben kunnen leveren.

Wij wensen jullie allemaal fijne feestdagen en tot volgend jaar!