Hub Noord-Brabant
 

Team

Directie

Functie Naam E-mail
Directie Directie directie@hubnoordbrabant.nl
Directeur  Petra Pashouwers  P.Pashouwers@hubnoordbrabant.nl
Teamleider Jessica Brouwers J.Brouwers@hubnoordbrabant.nl

Administratie

Naam E-mail
Administratie veghel@hubnoordbrabant.nl
Cécile Roebroeck C.Roebroeck@hubnoordbrabant.nl
Tineke Tax T.Tax@hubnoordbrabant.nl
Joke Heijms J.Heijms@hubnoordbrabant.nl

Personeel locatie Paul Rink straat

Groepsleerkrachten 

Groep Naam E-mail
SO 1 - 2 Maartje Niessen M.Niessen@hubnoordbrabant.nl
SO 1 - 2 Stephanie Herberts S.Herberts@hubnoordbrabant.nl
SO 2 - 3 Tessa Verhoeven T.Verhoeven@hubnoordbrabant.nl
SO 3 - 4 Lieke Bongers L.Bongers@hubnoordbrabant.nl
SO 5 - 6 Jonneke van Loon J.vanLoon@hubnoordbrabant.nl
SO 5 - 6 Benthe van Kemenade B.vanKemenade@hubnoordbrabant.nl
SO 7 - 8 Sanne van Schaijk S.vanSchaijk2@hubnoordbrabant.nl

Personeel locatie Sweelinckstraat

Groepsleerkrachten

SO A Suzanne van der Does S.vanderDoes@hubnoordbrabant.nl
SO A Antoinette Donkers A.Donkers@hubnoordbrabant.nl
SO B Kathalijne Bergmans K.Bergmans@hubnoordbrabant.nl
     
VSO 1A Carolien van Roy van Zuidewijn-Bouwmans C.Bouwmans@hubnoordbrabant.nl
VSO 1A Karin Boskamp K.Boskamp@hubnoordbrabant.nl
VSO 1B Marieke van Asseldonk M.vanAsseldonk@hubnoordbrabant.nl
VSO 1B Maartje van Hout M.vanHout@hubnoordbrabant.nl
VSO 1C Ilse van Dooren I.vanDooren@hubnoordbrabant.nl
VSO 1C Marion Beuving-van Baal M.Beuving@hubnoordbrabant.nl
VSO 2A Marlie Zegers M.Zegers2@hubnoordbrabant.nl
VSO 2A Adrienne Derrix A.Derrix@hubnoordbrabant.nl
VSO 2B Elise van den Acker E.vandenAcker@hubnoordbrabant.nl
VSO 2C Miranda Koolen M.Koolen@hubnoordbrabant.nl
VSO 2C Liesbeth van de Wetering L.vandeWetering@hubnoordbrabant.nl
VSO 2D Diana Aben D.Aben@hubnoordbrabant.nl

 Onderwijsassistenten 

SO A Simone van de Ven - Valckx S.vandeVen@hubnoordbrabant.nl
SO A Marjoleine van der Heijden M.vanderHeijden2@hubnoordbrabant.nl
SO B Dennis van Wanrooij D.vanWanrooij@hubnoordbrabant.nl
SO B Yvonne Kortekaas Y.Kortekaas@hubnoordbrabant.nl
     
VSO 1A Eefke van de Linde E.vandeLinde@hubnoordbrabant.nl
VSO 1A Marijke van der Heijden M.vanderHeijden@hubnoordbrabant.nl
VSO 1B  Astrid Willems A.Willems@hubnoordbrabant.nl
VSO 1C  Sharon van der Kieft S.vanderKieft@hubnoordbrabant.nl
VSO 2A Jacqueline van de Pol J.vandePol@hubnoordbrabant.nl
VSO 2A Thea van de Zanden T.vandeZanden@hubnoordbrabant.nl
VSO 2B Sharon van der Kieft S.vanderKieft@hubnoordbrabant.nl
VSO 2C Manuel Silverenberg M.Silverenberg@hubnoordbrabant.nl
VSO 2C Sharon van der Kieft S.vanderKieft@hubnoordbrabant.nl
VSO 2C Astrid Willems A.Willems@hubnoordbrabant.nl
VSO 2D Astrid Willems A.Willems@hubnoordbrabant.nl

Praktijkleerkrachten

Vak Naam E-mail
Plant en dier Henk Dijkema H.Dijkema@hubnoordbrabant.nl
Voeding en wonen Maaike Smies M.Smies@hubnoordbrabant.nl
Techniek Ad Wagemakers A.Wagemakers@hubnoordbrabant.nl
Creatieve productie Marieke van den Elsen M.vandenElsen@hubnoordbrabant.nl

Vakleerkrachten

Vak Naam E-mail
Bewegingsonderwijs Maikel Brands M.Brands@hubnoordbrabant.nl

Stage en arbeidstoeleiding

Functie        Naam E-mail
Medewerker dienstencentrum Judith van Otterdijk J.vanOtterdijk@hubnoordbrabant.nl
Medewerker dienstencentrum Amber van Berkel a.vanberkel@hubnoordbrabant.nl

Onderwijs ondersteunend personeel

Dicipline Naam E-mail
Orthopedagoog Babke Busser B.Busser@hubnoordbrabant.nl
Orthopedagoog Willeke van Haandel w.vanhaandel@hubnoordbrabant.nl
Orthopedagoog Linda van de Snepscheut l.vandesnepscheut@hubnoordbrabant.nl
Intern Begeleider Ilse Renkens I.Renkens@hubnoordbrabant.nl
Intern Begeleider Lisette v/d Tillaart L.vandenTillaart@hubnoordbrabant.nl
School maatschappelijk werk Harrie Gloudemans H.Gloudemans@hubnoordbrabant.nl
Schoolarts GGD Surayda Mahboeb S.Mahboeb@ggdhvb.nl
Logopedist Nicole Goossens N.Goossens@hubnoordbrabant.nl
Logopedist Miriam van den Nieuwenhof M.vandenNieuwenhof@hubnoordbrabant.nl
Remedial Teaching Marie-Louise Soedamah M.Soedamah@hubnoordbrabant.nl
Kinder Fysiotherapeut Moniek van Hurne-van Uden M.vanHurne@hubnoordbrabant.nl
Gedragscoach Naomi Bolleman N.Bolleman@hubnoordbrabant.nl

Facilitaire dienst

Dienst Naam  Email
Conciërge Peter van den Bogaard P.vandenBogaard@hubnoordbrabant.nl
Ass Conciërge Noah Segers N.Segers@hubnoordbrabant.nl