Hub Noord-Brabant
 

Team

Directie

Functie Naam E-mail
Directie Directie directie@hubnoordbrabant.nl
Directeur  Petra Pashouwers  P.Pashouwers@hubnoordbrabant.nl
Teamleider Jessica Brouwers J.Brouwers@hubnoordbrabant.nl

Administratie

Naam E-mail
Administratie veghel@hubnoordbrabant.nl
Cécile Roebroeck C.Roebroeck@hubnoordbrabant.nl
Tineke Tax T.Tax@hubnoordbrabant.nl
Joke Heijms J.Heijms@hubnoordbrabant.nl

Groepsleerkrachten

Groep Naam E-mail
SO 1 Maartje Niessen M.Niessen@hubnoordbrabant.nl
SO 1 Inge van Leuken-Sonsbeek I.vanLeuken@hubnoordbrabant.nl
SO 2A Tessa Verhoeven T.Verhoeven@hubnoordbrabant.nl
SO 2B Karin Boskamp K.Boskamp@hubnoordbrabant.nl
SO 2B Suzanne van der Does S.vanderDoes@hubnoordbrabant,nl
SO 2C Maartje van Hout M.vanHout@hubnoordbrabant.nl
SO 2C Antoinette Donkers A.Donkers@hubnoordbrabant.nl
SO 3 Sanne van Schaijk S.vanSchaijk2@hubnoordbrabant.nl
     
VSO 1A Ilse van Dooren I.vanDooren@hubnoordbrabant.nl
VSO 1A Liesbeth van de Wetering L.vandeWetering@hubnoordbrabant.nl
VSO 1B Kathalijne Bergmans K.Bergmans@hubnoordbrabant.nl
VSO 1C Arno Vogels A.Vogels@hubnoordbrabant.nl
VSO 1C Marion Beuving-van Baal M.Beuving@hubnoordbrabant.nl
VSO 2A Adrienne Derrix A.Derrix@hubnoordbrabant.nl
VSO 2A Cindy Cremers C.Cremers@hubnoordbrabant.nl
VSO 2B Carolien van Roy van Zuidewijn-Bouwmans C.Bouwmans@hubnoordbrabant.nl
VSO 2B Miranda Koolen M.Koolen@hubnoordbrabant.nl
VSO 2C Diana Aben D.Aben@hubnoordbrabant.nl

Onderwijsassistenten

Groep Naam E-mail
SO 1 Moniek Zegers M.Zegers@hubnoordbrabant.nl
SO 1 Marjelle van Lieshout M.vanLieshout@hubnoordbrabant.nl
SO 2A Rikie Heijman R.Heijman@hubnoordbrabant.nl
SO 2A  Marijke van der Heijden M.vandeHeijden@hubnoordbrabant.nl
SO 2B Simone van de Ven - Valckx S.vandeVen@hubnoordbrabant.nl
SO 2B Imke van der Heijden I.vanderHeijden@hubnoordbrabant.nl
SO 2C Arline Termeer A.Termeer@hubnoordbrabant.nl
SO 2C Yvonne Kortekaas Y.Kortekaas@hubnoordbrabant.nl
SO 3 Jacqueline van de Pol J.vanderPol@hubnoordbrabant.nl
SO 3 Riske Langens R.Langens@hubnoordbrabant.nl
VSO 1A  Thea van der Zanden T.vanderZanden@hubnoordbrabant.nl
VSO 1A Marjoleine van der Heijden M.vanderHeijden@hubnoordbrabant.nl
VSO 1A Marijke van der Heijden M.vanderHeijden@hubnoordbrabant.nl
VSO 1B  Astrid Willems A.Willems@hubnoordbrabant.nl
VSO 1C Manuel Silverenberg M.Silverenberg@hubnoordbrabant.nl
VSO 1C  Frederique Bax F.Bax@hubnoordbrabant.nl
VSO 2A Eefke van de Linde  E.vandeLinde@hubnoordbrabant.nl
VSO 2A Marjoleine van der Heijden M.vanderHeijden@hubnoordbrabant.nl
VSO 2B Manuel Silverenberg M.Silverenberg@hubnoordbrabant.nl
VSO 2B Monique Henraath M.Henraath@hubnoordbrabant.nl
VSO 2C Astrid Willems A.Willems@hubnoordbrabant.nl

Praktijkleerkrachten

Vak Naam E-mail
Plant en dier Henk Dijkema H.Dijkema@hubnoordbrabant.nl
Voeding en wonen Maaike Smies M.Smies@hubnoordbrabant.nl
Voeding en wonen Eggie Dekkers E.Dekkers@hubnoordbrabant.nl
Techniek Ad Wagemakers A.Wagemakers@hubnoordbrabant.nl
Creatieve productie Marieke van den Elsen M.vandenElsen@hubnoordbrabant.nl

Vakleerkrachten

Vak Naam E-mail
Bewegingsonderwijs     Sten Janssen S.Janssen@hubnoordbrabant.nl
Bewegingsonderwijs Cindy de Grund C.deGrund@hubnoordbrabant.nl

Stage en arbeidstoeleiding

Functie        Naam E-mail
Medewerker dienstencentrum Judith van Otterdijk J.vanOtterdijk@hubnoordbrabant.nl

Onderwijs ondersteunend personeel

Dicipline Naam E-mail
Orthopedagoog Els van Soest E.vanSoest@hubnoordbrabant.nl
Intern Begeleider Lisette v/d Tillaart L.vandenTillaart@hubnoordbrabant.nl
IIntern Begeleider Antoinette Donkers A.Donkers@hubnoordbrabant.nl
School maatschappelijkwerk Harrie Gloudemans H.Gloudemans@hubnoordbrabant.nl
Schoolarts GGD Surayda Mahboeb S.Mahboeb@ggdhvb.nl
Logopedist Nicole Goossens N.Goossens@hubnoordbrabant.nl
Logopedist Miriam van den Nieuwenhof M.vandenNieuwenhof@hubnoordbrabant.nl
Remedial Teaching Marie-Louise Soedamah M.Soedamah@hubnoordbrabant.nl
Kinder Fysiotherapeut Moniek van Hurne-van Uden M.vanHurne@hubnoordbrabant.nl

Facilitaire dienst

Dienst Naam
Conciërge Peter van den Bogaard